Kizomba Fashion: що надягти на вечірку?

Кожна жінка прагне створити ідеальний образ. Буде то кежуал чи елегантний стиль, нам хочеться виглядати неперевершено і впевнено, особливо на танцполі. Знаючи, як іноді нелегко нам, дівчатам, дається підготовка до вечірки, хочу порадити декілька варіантів модного, зручного і практичного для танцювання кізомби одягу.
Кізомба – танець сучасний,тому не потребує дотримання чіткого дресс-коду. Навпаки! Нам випадає рідка можливість спробувати щось нестандартне і цікаве. У хід йде все: футболки, блузи, майки, джинси, лосини, шорти і сукні, але є декілька нюансів, які я хочу розглянути.
Щодо верху. Обираючи якусь річ, звернуть увагу на рукава. Якщо вони занадто вільні, то це може суттєво завадити комфортно рухатися Вам і Вашому партнеру. Важливо впевнитися, що за декор на Вашому одязі не можна зачепитися або заплутатися рукою. Не раджу одягати майки без бретелей – під час динамічного танцю тканина може поповзти вниз, а виправити ситуацію без зупинки танцю, скоріше за все, не буде. Те саме стосується суконь.

Щодо низу. Джинси, лосини і шорти, як правило, питань не викликають, хочу тільки звернути увагу, що через сильний кльош можна перечепитися, тож віддавайте перевагу більш тісним моделям джинсів і брюк.

Спідниці та сукні — елементи, безперечно, прекрасні, але здатні подіяти на нерви під час танцю. Якщо ви обираєте довгу, вузьку спідницю і танцюєте урбан кіз, то віддавайте перевагу моделям із вирізами і м’якою тканиною, адже виконати підтримки ледь не у «коконі» до поясу не є можливим. Широкі, довгі спідниці більш зручні, але, як і у випадку із джинсами/брюками кльош, в них можна заплутатися.

Тепер порада, яка корисна для танцювання у коротких спідницях/сукнях (широких і вузьких) – одягніть шортики. Зрозуміло, що під час обертів широка спідниця не тримає секретів, а от вузька може поповзти наверх, наприклад, під час таррашиньї.

Стосовно аксесуарів — куди ж без дрібниць, які довершать наш образ? Підбираючи аксесуари, переконайтеся, що прикраса буде виконувати свою пряму функцію, а не перетвориться на зброю масового знищення. Сережки і буси не мають бути важкими і занадто довгими, а браслети гострими. Навіть наручний годинник може зачепитися за елемент одягу парнера.

Ви мабуть помітили, що на кізомба-вечірках дуже модним елементом є туніки із вирізами на стегнах. Погодьтеся, що подібна річ дуже зручна і вишукана, оскільки не заважає вільно рухатися, а вирізи грайливо підкреслюють ніжку і стегно. Подібний елемент краще за все комбінувати із лосинами, шортами та джинсами-скінні.

Не бійтеся виділятися, додаючи яскраві кольори у ваш образ. Побідний хід привертає увагу і ви точно не будете чекати на запрошення до танцю.
І саме головне! Любі дівчата, збираючись на вечірку не забудьте про хороший настрій. Щиро посміхайтеся, отримуйте задоволення від танцю і все буде кіз!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *