Сизова Вера

Направления — kizomba, urban kizz, kizomba lady style, tarraxhinha

Всім привіт. Мене звати Віра, і я тренер з кізомби. Постійно вчуся і розвиваюся, відвідуючи різноманітні фестивалі і майстер-класи. Маю чітке уявлення про анатомію тіла кізомби і тонко відчуваю її душу. Знаюся на kizomba, urban kizz, kizomba lady style, tarraxhinha.
Кізомба – це ангольський танець, який не припиняє дивувати мене своїми тонкощами і багатогранністю, своєю пристрастю і ніжністю в одному флаконі. Я одна з тих людей, які прийшли у світ соціальних танців і зникли там без шансів на повернення, тож ставши тренером, маю за мету провести всіх бажаючих у цю танцювальну Нарнію.
Якщо ви тільки дізналися про існування соціальних танців, тоді ви маєте чудову нагоду відкрити для себе щось нове і незвичне, розвити пластику і навчитися краще відчувати власне тіло, а також познайомитися з цікавими людьми. Або, якщо ви вже танцюєте і хочете спробувати новий підхід, Ви зможете доповнити свій досвід свіжим баченням. У обох випадках нам є чим поділитися один з одним.
Запрошую всіх бажаючих: осіб 18+, чоловіків і жінок, самотніх і одружених разом опановувати танцювальні премудрості і кайфувати на хвилях кізомбічного біту.