Юрий Ищенко

Когда вы в первый раз пришли на занятия танцами?
28.08.17
Почему вы решили начать танцевать?
Це було спонтанне рішення. Був існуючий абонемент в тренажерну залу, але хотілось спробувати іншу активність.
Запомнилось ли ваше первое занятие, и если да, то чем?
Усі заняття, включно з першим, проходять у чудовій атмосфері позитива. На першому занятті було відчуття, що я вже тут був і усіх знаю.
Почему вы продолжаете танцевать дальше и что вам дают танцы сейчас?
Сальса була відкриттям для мене. Попердньо я пробував танцювати вальс і це було щось не дуже приємне. Тренажерна зала вимотує (потрібно декілька днів на відновлення) і піднімає рівень гормонів (стаєш більш агресивним). Але сальса… Я ніколи не подумав би, що прийшовши до танцювальної зали втомленим, розбитим, з головним болем, я буду виходити з усмішкою і повністю «переродженим».
Також цікавий момент, що ні бачата, ні кізомба не змушують мою кров бігати швидше. А сальса — прискорює моє сердцебиття.
Додатково мені подобається «соціальність» танців — ти приходиш спілкуватись, обмінюватись емоціями, ловити драйв, а не вивчати академічні рухи. Чоловіча фісософія танцю.
Стосовно фізичної активності, теж доволі цікаво. Перші місяці нові рухи і навантаження сприймаються організмом важко — пітливість, підвищенний пульс і т.і. Але потім це зникає і ти більше приділяєш уваги координації, розтяжці і т.і.
Оставьте пару слов о ваших преподавателях. Нам очень важно ваше мнение. чтобы становиться лучше!
Кожен тренер має свою манеру танцю і викладання. Але основне, що до тебе намагаються знайти особистий підхід — вказують на ТВОЇ недоліки, допомагают ТОБІ освоїти нові рухи.
Викладання іде від бази до складніших елементів і є розділення на різні рівні (початковий, середній і просунутий).
Не має «муштри». Я доросла людина і я прихожу на заняття за позитивом, а не за завченням рухів до автоматизму.
Для себе виділяю Тищенко Сергія — імпонує його індивуальна і партнерська робота в сальсі.
Что бы вы посоветовали тем, кто только начинает танцевать, или тем, кто хотел бы начать и сомневается?
Соціальні танці — це те чудова можливість для спілкування, медитації, помірної активності. Без вікових обмежень (100+). Без обмежень по фігурі (ніхто не буде оцінювати вас, коли ви ідете до тренажеру). Без необхідності змушувати себе іти на заняття (ви самі будете бігти в зал).
Я впевнений, що в соціальних танцях кожен відкриє для себе цікаві моменти!
Це те, що потрібно спробувати! Це не тренування, в тому значенні, що ти ходиш три рази виконувати якісь вправи. Це — спільнота/люди з якими ти весело проводиш час, як в залі, так і поза ним